Mūšio dėl Wesnoth 1.6 išleidimo pastabos

2009 m. kovo 22 d. Ir vėl atėjo laikas šiam naują epochą pradedančiam įvykiui – stabiliai Wesnoth laidai. Mūšio dėl Wesnoth komanda didžiuodamasi išleidžia Mūšio dėl Wesnoth 1.6 versiją, laisvą, ėjimais pagrįstą strateginį žaidimą su fantastine tema ir vaidmenų žaidimo elementais. Žaidimas dabar prieinamas atsisiuntimui Windows, Mac OS X, ir įvairioms GNU/Linux distribucijoms.


Kas naujo yra Wesnoth 1.6

Šį kartą, jūsų džiaugsmui, turime daug naujų galimybių, įskaitant naują oficialią kampaniją, du naujus daugelio žaidėjų scenarijus ir dar vieną naudotojo sąsajos atnaujinimą.

Žaidėjams

Kampanijos

Wesnoth ekranvaizdis

Yra nauja oficiali kampanija, Wesmeros legenda, su naujomis žaidimo galimybėmis, įskaitant (viename scenarijuje) galimybę naudoti žaidimo DI kaip jūsų vadą sąjungininkų pusei, kaip norite nustatinėdami tikslus. Šios paslėptos galimybės ieškokite spragtelėdami dešinįjį mygtuką ant sąjungininkų vadų 7 scenarijuje. Ši kampanija buvo importuota iš Wesnoth-UMC-Dev projekto, kur ji kelis mėnesius praleido ruošiama būti oficialia.

Beveik visos oficialios kampanijos dabar naudoja kitokį aukso pernešimo iš scenarijaus į scenarijų metodą: išlaikomo aukso kiekis dabar yra 40% vietoj 80%, bet jis yra pridedamas prie minimalaus kito scenarijaus pradžios aukso, vietoj to, kad jį pakeistų, jei yra daugiau.

Daug oficialių kampanijų turi patobulintą pasakojimų prozą ir naujas scenas ar epilogus. Keletas turi patobulintus ir perpieštus kampanijų žemėlapius. Visos dabar turi datas Wesnotho istorijoje ir beveik visos turi kelionių animacijas savo kampanijų žemėlapiuose. Wesnotho istorija ir geografija buvo ištobulintos dar giliau ir detaliau: daugiau kampanijų dabar turi nuorodas į įvykius visoje istorijoje, taip suteikiant pasakojimui išsamumo ir gausumo.

Daugelio žaidėjų žaidimas

Prie daugelio žaidėjų žaidimo serverio dabar galima prisijungti naudojantis Wesnoth forumo paskyros naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Vis dėlto, registracija nėra privaloma ir galima ir toliau naudoti neregistruotą naudotojo vardą.

Wesnoth ekranvaizdis

Daugelio žaidėjų žaidimo vestibiulis buvo patobulintas, kad leistų lengvesnį draugų ir ignoruojamų sąrašo valdymą spragtelint ant žaidėjų sąrašo.

Žymūs balansavimo pakeitimai numatytoje eroje yra:

  • Padidinta goblinų ietininko kaina nuo 8 iki 9.
  • Padidintas goblinų ietininko eilės judėjimas nuo 4 iki 5.
  • Padidinta goblinų ietininko ataka artimais ginklais nuo 4-3 iki 6-3.
  • Pridėti gebėjimai silpnas, lėtas ir bukas, ir dabar goblinai gauna vieną iš jų, vietoj dviejų standartinių gebėjimų.
  • Pridėtas snaiperio gebėjimas tolimoms orkų žudikų eilės atakoms.
  • Padidinta vaikščiojančio lavono kaina nuo 7 iki 8.
  • Sumažinta lankininko kaina nuo 15 iki 14.
  • Sumažinta lankininko ataka artimais ginklais nuo 6-2 iki 4-2.

Bendrai

Žaidimo grafika buvo patobulinta visiškai naujais dalinių portretais. Daug naujų dalinių turi pilnas animacijas ir komandinį spalvinimą.

Wesnoth ekranvaizdis

Yra naujas bazinės vietovės tipas, pakrantės rifai, kurie suteikia daugumai sausumos dalinių šiek tiek aukštesnę gynybą, nei paprastame sekliame vandenyje, ir 70% gynybą daugumai vandens dalinių, pavyzdžiui, vandeniams ir nagoms. Miškai tapo įvairesni, pridėjus grafiką pavasario/vasaros, rudens ir žiemos lapus metančių miškų vietovėms. Yra nauja grafika žmonių kaimams ir primityvių genčių plotams.

Mūsų kompozitoriai pridėjo penkis naujus fono takelius: Herojų apeigos, Laurelmoro apsiaustis, Pavojinga simfonija, Nežinomybė ir Gilus kelias. Taip pat žaidimas dabar groja specialius muzikinius klipus pergalės ir pralaimėjimo įvykiams.

Žaidimo sąsaja ir toliau tobulėjo, ypač kur kas dramatiškiau naudojant portretus. Dalinių sugrąžinimo dialogai dabar rodo naudingos informacijos apie veteranų bruožus. Priedai dabar rodo savo kategoriją, kai naršote atsisiuntimų serveryje.

Nauji žaidimo vertimai, įskaitant arabų, kroatų, friulų, latvių, makedonų ir marati. Esami vertimai buvo plačiai papildyti ir pataisyti.

Turinio kūrėjams

Žemėlapių redaktorius buvo smarkiai patobulintas (ačiū tau, Google kodo vasara). Jis dabar gali būti paleistas iš žaidimo. Kol redaguojate, galite įjungti žemėlapio padengimą vietovių kodais ir koordinatėmis. Redaktorius palaiko keleto žemėlapių redagavimą vienoje sesijoje ir gali daryti pilnų žemėlapių ekranvaizdžius. Be to, yra naujas interaktyvus redagavimo įrankis animuotiems kelionių pėdsakams.

Wesnoth ekranvaizdis

Yra naujų, visur prieinamų, dalinių: trolių šamanas, karališkasis karys ir baisusis šikšnosparnis.

Mažiau matomi pakeitimai buvo padaryti DI, įskaitant naują formulėmis pagrįstą DI, kuris leidžia lankstesnį tikslų nustatymą ir patobulintą kelio paieškos algoritmą. Kaip ir įprasta, WML įgavo daugiau galingų žymių ir atributų, kad praplėstų tai, ką gali daryti kampanijų autoriai. Grafinės naudotojo sąsajos varikliukas yra stipriai tobulinamas; šie pakeitimai leis visą naudotojo sąsają konfigūruoti iš WML. Pirmieji žingsniai jau buvo padaryti, bet projektas dar nebaigtas ir tęsis 1.7 versijoje.

Python'o DI palaikymas buvo pašalintas, nes ši galimybė atvėrė rimtą saugumo spragą. Tačiau mes tikimės sukurti dar galingesnę DI skriptų rašymo galimybę, galbūt naudojant kitokią ir saugesnę plėtinių kalbą 1.7 versijoje.

Atsisiųsti

Mūšis dėl Wesnoth išleistas su GNU Bendra Viešąja Licencija (GPL). Išeities kodas prieinamas iš wesnoth.org, kur jūs taip pat rasite kompiliavimo iš išeities kodo instrukcijas įvairiose operacinėse sistemose. Paruošti paketai taip pat prieinami daugeliui populiariausių operacinių sistemų, įskaitant Linux, Windows ir Mac OS X.

Galite gauti naujausią informaciją apie atsisiuntimus atsisiuntimų puslapyje.

Jeigu jūs atsisiuntėte ankstesnes žaidimo versijas, jus gali sudominti tik xdelta failų atsisiuntimas.

Daugiau informacijos